BlogPlay.euPLAY otwiera nowe telefoniczne Centrum Obsługi Klienta w Szczecinie

05.22.2007 12:22:05 · Opublikowano w PLAY news

Wraz z dynamicznym rozwojem bazy klientów, multimedialny operator komórkowy PLAY rozwija dział Obsługi Klienta otwierając nowe Centrum Obsługi Klienta

Wczoraj, 21 maja, w Szczecinie, o godzinie 13, z udziałem Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka, uroczyście zainaugurowana została działalność nowego telefonicznego Centrum Obsługi Klienta operatora komórkowego PLAY.

To już trzecie telefoniczne Biuro Obsługi Klienta sieci PLAY. Do tej pory Klientów sieci obsługiwali konsultanci w Poznaniu i Warszawie. W biurze w Szczecinie pracować będzie początkowo 30 konsultantów.  PLAY ma zamiar rozwijać filię w Szczecinie i zatrudniać nowych pracowników. Docelowo placówka ma zatrudniać ok. 300 osób z regionu. 

Centrum Obsług Klienta w Szczecinie będzie integralną częścią ogólnopolskiego systemu Obsługi Klienta PLAY. Od 16 maja dotychczasowi abonenci, użytkownicy oraz potencjalni klienci PLAY, mogą uzyskać pomoc przez całą dobę w Obsłudze Klienta we wszystkie dni tygodnia, łącznie z weekendami i świętami. W godzinach 7.00 – 24.00 Obsługa Klienta odpowiada na każde zapytanie klienta, a w godzinach 24.00 – 7.00 istnieje możliwość zablokowania kart SIM - w przypadku ich zagubienia lub kradzieży.

Partnerem biznesowym przedsięwzięcia jest Arvato Bertelsmann krajowy lider rozwiązań typu call center.

 Źródło: komunikat prasowy PLAY

[KONKURS]

1. Jaką kwotę dostajemy do wykorzystania po zakupie startera PLAY KARTA ?? a) 15 zł b) 20 zł c) 30 zł [/KONKURS] 
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “PLAY otwiera nowe telefoniczne Centrum Obsługi Klienta w Szczecinie”

 1. Nikt Ci tej odpowiedzi tu nie zaliczy 😉 Czytaj regulamin 😛

 2. Michelo napisał:

  teraz mi mówisz?! to usuń 😛

 3. MINOROSO napisał:

  ej do kiedy jest starter pleja ważny jak go dziś dostałem? tzn. nie chce jeszcze go aktywować bo mam jeszcze kase na starej karcie, a skonczy mi sie za tydzien, a boje sie ze play przepadnie, jak sądzicie?

 4. Michelo napisał:

  jeśli na opakowaniu nie ma czegoś w rodzaju daty ważności to raczej możesz go aktywować kiedykolwiek.

 5. Oj, mogą mieć one ściśle określoną datę ważności, tak jak startery które można było dostać gratis od Orange z ich strony WWW. Dziś do mnie taki właśnie dotarł. Fakt, ma 0,00zł na koncie i trzeba go doładować, ale miał jasno postawione warunki- aktywacja musi nastąpić w ciągu 30 dni od zamówienia go w Internecie, a doładowanie (na co najamniej 25,00zł) musi nastąpić w ciągu 14 dni od włączenia karty 😉

  Podobnie było z akcją mBank mobile, gdzie mBank swoim wybranym klientom wysłał startery- one też miały ważnosc 30 dni.

  Bo pomyśl jak gigantyczna pulsa numerów musiała być rozdana, prawda? 🙂 Play by chyba nie pozwolił by na rynku było tyle numerów ‘widmo’. Chociaż to zdanie czysto ekonomiczne. Może Play nie kalkuluje i po prostu chce mieć dużo aktywacji? Kto wie. 🙂

 6. MINOROSO napisał:

  ale kiedy trzeba doładować playa? można po miesiącu dopiero czy jakoś po paru dniach od razu?

 7. obnażamy_prawdę napisał:

  “Partnerem biznesowym przedsięwzięcia jest Arvato Bertelsmann krajowy lider rozwiązań typu call center.”

  LOL, powinno być raczej…

  “Partnerem biznesowym przedsięwzięcia jest Arvato Bertelsmann krajowy lider rozwiązań typu ‘płać jak najmniej – wymagaj jak najwięcej, a jak się nie podoba to dziękujemy za współpracę’.”

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.