BlogPlay.eu

Nowa strona www.germanos.pl

05.14.2007 20:12:36 · Opublikowano w PLAY news
Germanos Polska Sp. z o.o. podpisał umowę nabycia pakietu 22 procent udziałów w operatorze P4. Wydarzenie to było przełomowym momentem w rozwoju polskiego rynku telefonii komórkowej a Germanos pragnął odegrać w tym procesie kluczową i aktywną rolę, mając bezpośredni wpływ na strategię operatora P4. O znaczeniu doświadczenia oraz wartości sieci sprzedaży stanowi fakt, iż sieć salonów Germanos stała się kluczowym elementem w strategii rozwoju operatora P4 po uruchomieniu usług. Udziały w sieci P4 gwarantują Germanos Polska aktywny udział i wpływ na kształtowanie strategii, rozwoju usług oraz współpracy z partnerami handlowymi. Porozumienie zawarte pomiędzy Germanos Polska Sp. z o.o. a P4 jest realizacją strategii dalszego rozwoju naszej firmy w sektorze usług telekomunikacyjnych. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu pragniemy – poprzez zawartą transakcję – wzmocnić pozycję lidera usług mobilnych i czynnie uczestniczyć w kształtowaniu tego rynku. Nasza sieć jest największą spośród obecnych na polskim rynku i wierzymy, że połączenie jej z nowym operatorem P4 stanie się podstawą do rozwoju nowych usług i zwiększenia przychodów oraz bazy klientów telefonii komórkowej w kraju – podkreśla Michał Wawrzynowicz, Dyrektor Generalny Germanos Polska. Źródło: Germanos
Źródło:

20 komentarze dla wpisu “Nowa strona www.germanos.pl”

 1. nowa strona jest ładniejsza od poprzedniej, fakt że trzeba było na nią sporo czasu czekać. jestem tylko ciekaw czy będzie też tak “szybko” aktualizowana jak poprzednia 🙁

 2. Pewnie jutro aktualizacja cenników i start E-sklepu. W tej chwili telefony droższe niż w PLAYu bez umowy na czas określony.

 3. Michelo napisał:

  To w końcu cennik się zmienia po 15 maja?

 4. dla ścisłości, stronka była już w sobotę 🙂

 5. albo nawet w piątek – bo codziennie sprawdzałem czy już jest nowy layout 🙂

 6. ale ja mówię o 5 maja 😉

 7. @kubik, 5 maja? To chyba ciągle mi się strona ładowała z cache?

 8. hmm, samsung z400 – 1399zl… to juz lepiej kupic w prepaidzie playa za 849zl 🙂

 9. djDred napisał:

  a kto mi powie jak wygląda przechodzenie minut\kasy w abo i pre paid w Play na następny miesiąc ??

 10. szastan napisał:

  @djDred

  nic nie przechodzi na następny miesiąc, przynajmniej w abonamencie, nie wiem jak w prepaidzie

  pzdr

 11. zgadza się, 5 maja, nawet się dziwiłem dlaczego nie ma żadnych konkretnych informacji nt. oferty Play’a i tylko link do strony playmobile.pl

 12. Michelo napisał:

  w prepaidzie też nie przechodzi. Tylko że 50zł masz na 3miesiące i po tym niewykorzystane przepada. To inaczej niż w konkurencyjnych prepaidach.

 13. rudzki2 napisał:

  jeszcze tylko aby intranet doprowadzili do porządku i podkręcili kompy w punktach to byłoby super, szczególnie,że na zatwierdzenie faktuy czeka się około minuty

 14. djDred napisał:

  no to jak to wygląda
  dowalam konto 50 zł na 3 miechy
  po 0,5-1,5 miechu dowalam powiedzmy 10-30 zł
  i jak po tych 3 miesiącach wszytko mi znika jak nie wykorzystam

 15. Michelo napisał:

  Dokładnie tak.
  Np po doładowaniu 10zł masz dokładnie 10dni na wykorzystanie. Nie ważne czy w ostatnim dniu doładujesz 50, to się nie zsumuje.

 16. biotyt napisał:

  Michelo: Jesteś pewien? Kończy się 10 dni i jak tego 10 dnia doładuje za 50 zł to mi te 10 zł zniknie i będę miał tylko 50 zł na 3 miesiące? Gdzie tak jest napisane? Nic nikomu nie znika. Doładuje się przed końcem ważności na wychodzące to stan konta sumuje się, a termin się od momentu doładowania przedłuża zgodnie z kwotą za jaką się doładowało. Czyli mając 10 zł na 10 dni przed końcem terminu ostatniego dnia doładuje się za 50 zł to będzie się miało 60 zł (na 3 miesiące) bonus 20 zł (na 1 miesiąc).

 17. dARYl napisał:

  Dokładnie jest tak jak napisał biotyt. Doładowania działają tak jak w dawnym POPie zanim wprowadzili “Gwarancje zwrotu”.

 18. biotyt -> dobrze mówi wódki mu nalać:D

 19. Michelo napisał:

  OK, nie upieram się.
  Jednak dokładnie tak mi to przedstawił pracownik germanosa. Zatem PLAYkarta jest pod tym względem korzystniejsza od abonamentu – lepiej doładować 50zł, mieć na 3mies i niewykorzystane przejdzie na następny okres..?
  Zbadajcie to.

 20. @Michelo, w prepaidach nie ma okresów rozliczeniowych a czas ważności. Gdy czas ważności się kończy do stan konta jest zerowany. Możesz przedłużać ważność konta doładowaniami i aż nie skończy się on to środki na końce sumują się. Posiadam Play Kartę od pierwszego dnia sprzedaży. Wszystko co piszę to opieram na doświadczeniu empirycznym.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.