BlogPlay.eu

Drugi Numer w PLAY za 1 PLN

05.03.2007 22:37:10 · Opublikowano w PLAY news
Od wczoraj w PLAY obowiązuje nowa promocja polegająca na tym, iż każdy kto dokona zakupu oferty abonamentowej może za symboliczna złotówkę (cena brutto) dokonać zakupu zestawu startowego Play Karta o wartości cennikowej 30 PLN brutto. Poniżej treść regulaminu: [spoiler 'Pokaż regulamin''Ukryj'] Regulamin Sprzedaży Promocyjnej "Drugi Numer w PLAY za 1 PLN" I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorami Sprzedaży Promocyjnej jest: P4 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pileckiego 63 (02-781 Warszawa) wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000217207, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 951-21-20-077 REGON 015808609 kapitał zakładowy 18.200.000 PLN, zwane dalej P4. 2. Sprzedaż Promocyjna organizowana jest w terminie, od 3 do 31 maja 2007 roku („Sprzedaż Promocyjna”) , lub do wyczerpania zapasów. 3. Sprzedaż Promocyjna prowadzona jest na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. 4. Sprzedaż Promocyjna prowadzona jest przez wszystkie salony sprzedaży PLAY oraz sieć sprzedaży Empik, Arteria, MPT, Germanos. 5. Niniejszy Regulamin określa zasady przeprowadzania Sprzedaży Promocyjnej polegającej na sprzedaży zestawu startowego Play Karta w promocyjnej cenie 1 PLN BRUTTO II. Zasady i warunki uczestnictwa w Sprzedaży Promocyjnej 6. Uczestnikami Sprzedaży Promocyjnej może być każdy, kto w okresie od 3 do 31 maja 2007 roku kupi Ofertę Play Abonament. 7. Uczestnik Sprzedaży Promocyjnej, po zakupie Oferty Play Abonament może dokonać zakupu zestawu startowego Play Karta o wartości cennikowej 30 PLN brutto za cenę 1 PLN brutto. 8. Uczestnik Sprzedaży Promocyjnej może dokonać zakupu tylko jedne zestawu startowego Play Karta. W przypadku zakupu przez jednego Uczestnika więcej niż jednej Oferty Play Abonament, Uczestnik może kupić jeden zestaw startowy Play Karta do każdej zakupionej Oferty Play Abonament. III. Postanowienia końcowe 10. Niniejszy Regulamin dostępny jest w siedzibie P4 Spółka z ograniczona odpowiedzialnością w Warszawie przy ul. Pileckiego 63 oraz w punktach Sprzedaży sieci Play. 11. Udział w Sprzedaży Promocyjnej "Drugi Numer w PLAY za 1 PLN" oznacza akceptację jej zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie, a także akceptację Regulaminu Świadczeń Telekomunikacyjnych przez P4 Sp.z o.o. dla Użytkowników. 12. Niniejszy Regulamin stanowi jedyny dokument określający zasady Sprzedaży Promocyjnej. 13. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. [/spoiler] Co jak co ale bardzo dziwne jest to, iż promocja ta nie jest w żaden sposób wyszczególniona na stronie operatora i też nie będzie, o czym świadczy treść korespondencji przesyłana razem z regulaminem do salonów:
"Na dzień dzisiejszy nie są planowane żadne działania reklamowe informujące o promocji dlatego proszę wszystkich klientów zainteresowanych zakupem produktów PLAY informować o atrakcyjnej ofercie."
Wszystko wydaje się bardzo dziwne. Najpierw onet.pl rozdaje 5 000 starterów, teraz za złotówkę starter do każdej umowy. Nie wydaje Wam się, że PLAY chce nagle zyskać dużą ilość aktywacji ??
Źródło:

32 komentarze dla wpisu “Drugi Numer w PLAY za 1 PLN”

 1. Michel napisał:

  I bardzo dobrze. Może to 5’000 starterów rozciągnie się o kilka zer…:P

 2. typ009 napisał:

  całkiem nieźle, tylko dlaczego nie dostałem mejla z takim niusem u siebie w salonie? :p

 3. buehehe, tego to ja nie wiem, troszkę to wszystko dziwne

 4. ddluk, kto jak kto ale ty powinienes wiedziec. Co artykul w gazecie to porownywany Play jest do Heyah. Heyah na starcie rozdala od ch.. starterow. Ale o tym nikt nie pisze. No to co maja robic? Czekac az zostana zjechani przez prase czy malym kosztem poprawic wyniki? Dla mnie odpowiedz jest jasna. Poza tym akurat sie ciesze, bo podpisalem umowe po tescie. Moze bedzie do kogo 1000 minut wykorzystywac..

 5. Wlasnie sobie przypomnialem. Przed startem Heyah zrobila konkurs – trzeba bylo odpowiedziec na pytanie w stylu co to za lapa. Na samo to rozeszlo sie 1 000 starterow.

 6. @Artur dla mnie to jest dziwne, bo rozmawiałem z tydzień temu z rzecznikiem który mówił, że PLAY nie będzie stosował takich praktyk jak rozdawanie starterów

 7. biotyt napisał:

  Muszą coś robić, ceny spadają. Już mBank oraz Heyah zrobili coś w kierunku obniżek, a niedługo abonamenty w Plusie i w Erze. Play nie ma możliwości obniżek cen bo siedzi na sieci Plusa. Muszą się nachapać klientów teraz dopóki ich oferta jest bardzo atrakcyjna, jeśli nie to w końcu coraz mniej osób do nich będzie przychodzić skoro nie będzie różnicy. Na razie wiele osób się skusi na używanie ich startera bo ceny u konkurencji potrafią być kpiną z klienta. Play na pewno może liczyć na klientów Simplusa lub POP/GO, w szczególności tych ostatnich.

 8. Michel napisał:

  @ddluk rozdawanie starterów nie jest jakąś nieuczciwą praktyką, a może nawet okazało się koniecznością w dochodzących sieciach jak Heyah czy właśnie Play.
  Poza tym rzecznik heyah też twierdził że nie będzie u nich żadnych promocji ani pakietów: “Prosta stawka dla wszystkich” było takie hasło. To normalne że wchodzą zmiany, i dobrze…

 9. tomico napisał:

  biotyt ale ty opowiadasz pierdoły że aż żal d**e ściska. Po pierwsze popieram twoje zdanie o tym że play musi się nachapać klientów, a po drugie to ci klienci ani nie są z simplusa ani z popa!!! Dlaczego?? A dlatego bo simplus jest najwiekszym prepaidem w polsce i ma tyle klientów o jakich każdy inny prepaid mógłby pomarzyć. Jeśli chodzi o orange to on ma bardzo dobry przyrost klientów i przewyższa erę. W erze prepaid bardzo kuleje od bardzo dawna i nawet na to w oświadczeniu prasowym niedawno zwracał uwagę prezes ery. Jeśli ta akcja jest w kogoś wymierzona to najbardziej w Erę bo inne sieci mają prepaidy 150% normy 😀

 10. henit napisał:

  a może Play robi ruchy pozorowane żeby poprawić prognozy Netii które mają być przedstawiane na giełdzie niedługo 😉

 11. biotyt napisał:

  A czy oferty Simplusa i Orange są dobre? Moim zdaniem najgorsze, TT ma najlepszą, ale kto ma dobry marketing i umie wciskać kit ten ma klientów. Klient TT będąc w nim dłużej nie zmieni go na Play bo ma niskie stawki poza sieć, a dodatkowo tanio w sieci (pewnie ma też znajomych w tej samej sieci skoro jej używa) oraz promocje się łączą. W Orange nie dość, że są wyższe ceny niż u konkurencji to promocje się nie łączą co ułatwia rezygnację z Orange bo wybierając jedną ze zniżek w innym miejscu przepłacamy sporo. Era o klientów TT nie ma się co bać. To Orange ze swoimi cenami może być niedługo bardzo poszkodowany jeśli nic nie zrobi. Większość ludzi nie używa pakietów bo dzwonią i nie interesują się takimi bzdetami. Różnica w cenie Orange, a Play jest kolosalna. To już 31gr na jednej minucie porównując ceny z cennika, co chyba nie zostanie takie obojętne dla wielu osób tym bardziej, że jeśli komuś wpadnie w ręce taki starter to zobaczy jak tanio może być. Przytłaczająca większość moich znajomych używa Orange i coraz więcej osób myśli już o zmianie sieci. Wszędzie obniżki, a w Orange to samo od 3 lat.

 12. tomico napisał:

  Może i tak ale jak widać nie odchodzą klienci od orange ani plusa tylko od ery. Tak apropo to ciekawe czemu era już pod względem klientow jest 3 operatorem??!! Najwięcej klientów ma Orange potem Plus mający największy przyrost klientów kwartał do kwartału, era nie dość że z lidera w tak krótkim czasie spadła na 3 miejsce to robi beznadziejne promocje i ludzie stamtąd uciekają bo niby jak wyjaśnisz taką liczbę klientów. To samo się w prepaidach pokazuje.

 13. TomekO napisał:

  Moim zdaniem TT na dzień dzisiejszy ma lepszą ofertę tylko od POPa i to nie znacznie.77 gr do wszystkich i 29 gr do swoich to porażka.Nawet nieliczni którzy konsumują podwójne doładowanie i mega pakiety (o ile się komuś udało aktywować więcej) mają odpowiednio 30 gr i 10 gr – ale to chyba garstka ludzi.TT wpadł na pomysł podniesienia ceny w pakietach z 20 gr na 29 gr i ściągnięcia kasy za doładowania po 50 zł.Czyli serial jak nie zmienić w ogólnym rozrachunku ceny ale ściągnąć kase 😉 Ogólnie i tak 20 % użytkowników TT korzysta z pakietów obniżających ceny połączeń a reszta i tak jedzie cały czas nawet po 77 gr.Na forach czy blogach są ludzie którzy potrafią korzystać z bonusów.Dla mnie TT jest jednym z gorszych cenowo mając na uwadze że mnie minuta w PLAY karcie wychodzi po 15 gr do wszystkich dzięki skumulowaniu bonusów i promocji.

 14. O jakich promocjach mowisz bo jedynie kojaze ta dodatkowa kase na pierwszy miesiac a to juz nie na caly okres

 15. TomekO napisał:

  Premia, prezent na dzień dobry, zbieraj minuty. Pewnie że nie będę miał tak zawsze bo to są promocje tak jak u innych operatorów.Ale przy doładowaniu za 150 zł mogę sobie to,coprawda nierównomiernie, rozłożyć na 6 miesięcy.Później minuta poniżej 25 gr też mnie zadowoli chyba że będzie lepsza oferta.PLAY Kartę też można zmienić.

 16. ddluk, pochwal sie w newsie jak ci poszlo na maturce! Niektorzy bardziej na to czekaja niz na info o pakietach w Playu. Bo na to drugie to akurat moga sie nie doczekac… 😉

 17. Pakietach internetowych, ale na inne tez bym sie nie obrazil 🙂

 18. Co ciekawe w OK zaprzeczają istnieniu takiej promocji…
  Może jest tylko dla tych, którzy przypadną do gustu sprzedawcy

 19. Mpiotrek napisał:

  Orange już od dawna rozdaje startery za darmo na stronie internetowej- kiedyś Pop to był najlepszy prepaid, teraz niby się przeprosili, ale po wejściu Orange chcieli go opchnąć komuś np. P4 razem z klientami, ale że im Orange Go kiepsko się sprzedaje to go sobie zostawili. Nie wiem jak z innymi sieciami, ale w Orange to zdzierstwo, no i tych klientów mają chyba wirtualnych, bo ja już z karty ponad rok nie korzystam, ale cały czas jest aktywna (tylko doładować konto), nic dziwne go skoro nie dbają o klientów, ceny połączeń i telefonów też wysokie. Gdzie ta jasna przyszlość z Orange?

  A TAK JAKO DYGREJE OD GłóWNEGO TEMATU: CZY KTOś DOSTAł TE MINUTY PRZYZNAWANE NA DłUGI WEEKEND? W REGULAMINIE DLA NIEDOSZłYCH TESTERó PKT. 9 W OFERCIE NA KARTE PISZę, żE OD MOMENTU AKTYWACJI DO 30 CZERWCA MOżNA KORZYSTAć Z TEJ PROMOCJI. PANI W BOK PRZYZNAłA MI RACJę I CZEKAM NA ROZPATRZENIE REKLAMACJI. JA KARTE ZAKUPIłEM 14 KWIETNIA BO WCZEśNIEJ NIE WIEDZIELI JAK AKTYWAOWAć Tą PROMOCJę DLA NIEDOSZłYCH TESTERóW.

 20. Mpiotrek napisał:

  MOJ BłąD OCZYWIEśCIE DO 30 KWIETNIA:)

 21. szkoda tylko że raz włoączona karta i wywalona do kosza to dumny klient Play..niedługo będzie ich kilka milionów ;]

 22. o boze ale macie problemy….. bo play rozdal 5000 starterow… a jak orange dodawal dodarmowe startery dla klientow gazety viva to bylo dobrze? tylko ze viva wychodzi w nakladzie okolo 500.000 sztuk…. jak chca to niech rozdaja nie po to zeby sobie poprawic statystki ale zeby sobie robic tym dobra reklame….

 23. A taki mój mały newsik , to taki że dziś oglądając ostatnie piętro w TVN24 wypowiadał się koleś z PLAY, że były 2 poważne kandydatóry co do nazwy sieci.
  1) ta co wygrała czyli PLAY, a
  2) to było Monkey .
  Sami oceńcie która lepsza 🙂

 24. 502066 napisał:

  monkey by bardziej oddalo ich ‘zachowanie’, ale play lepsze.

 25. KiLoFF napisał:

  Mały OT ale chyba ważny.
  Oddałem w terminie swój zestaw testera i na wyjście z salonu dostałem gratis kartę pre-paid (ze swoim starym numerem testowym). Zostałem poinformowany, że jeśli tego samego dnia doładuję konto to dostane gratis 50m/m-c przez 3m-ce. Nie byłem zainteresowany, więc rzuciłem kartę gdzieś w kont na kilka dni.
  Jak sobie dziś o niej przypomniałem i z ciekowości włożyłem do swojego tel w plusie to okazało się (po wpisaniu *102#), że mam do wygadania 1godz i 40min do 2034 roku….
  Coś mi umknęło, czy może czegoś nie rozumiem…?

 26. a ja sie zeźliłem i napisałem “zgłoszenie” do Play

  Witam serdecznie,

  Prowadza Państwo w tej chwili akcje promocyjną rozdawania starterów Prepaid nowym abonentom oraz osobom posiadajacym konta email w onet.pl….

  a czy juz zapomnieliscie o osobach ktore testowaly siec przed wprowadzeniem oferty ?

  Przeciez oni tez maja rodziny i warto zaproponowac wlasnie im te startery, zarazem okazujac iz sa waznymi osobami w dzialalnosci tej firmy, doceniajac ich wklad…

  Robiac to zyskuja Panstwo wielu juz sprawdzonych klientow…

  Jeszcze niedawno słyszałem od osob ktore mnie przekonywaly do pozostania w sieci “osoby ktore testowaly siec tzw. testerzy beda mieli mnostwo ofert specjalnych – play o nich nie zapomni”

  Mysle ze dana promocja bylaby potwierdzeniem Panstwa zapewnien

  Pozdrawiam xxxxxxxxx

 27. WOW, normalnie bez komentarza. Nie wiem co jarales, ale ja tego brac nie bede…

 28. ktos tam napisał:

  do HirOn ==> przecież nie mogą tego zrobić, zresztą na ich miejscu nie zrobiłbym tego – dać komuś za friko zestaw… aby ten ktoś mógł go dać bliskiej osobie i wygadywać całe 1000 minut miesięcznie narażając tym samym Play na straty ( musi płacić Polkomtelowi za wykonywane połączenia ) …skoro się już zgodzili na te 1000 minut dla testerów to już nie sądzę, aby chcieli nam ułatwić je wykorzystać w pełni ;p

 29. HirOn napisał:

  bo tak sie jakos zastanawiam po h… ja zostalem w tym playu na takich warunkach :/ dla 100 minut ktorych i tak nie wygaduje :/
  a moj Szajsung juz 3 raz w serwisie ląduje :/

 30. U..to miales pecha.Moj samsung calkiem dobrze sie sprawuje.I zasieg coraz lepszy.W czasie testow czesto przerywalo,a teraz juz nie.

 31. hmm, ja tez na samsunga nie narzekam, jedyne co mnie wkurza to brak podgladu zdjec na pelnym ekranie ale miejmy nadzieje ze samsung poprawi to w nowszym sofcie

 32. w sumie calkiem dobra mozliwosci ze dodaja 2 nr.
  mozna drugiej osobie oddac.

  troche dziwi mnie ten element zaskoczenia ale moze…..

  ciekawe co wymysla teraz bo konczy sie okres 6tyg i zmiana oferty sie zbliza 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.