BlogPlay.eu

e-BOK Play dostępny dla wszystkich

05.02.2007 20:55:21 · Opublikowano w PLAY news
Sieć Play po ponad miesiącu od startu udostępniła wczoraj w godzinach popołudniowych możliwość zarejestrowania się wszystkich klientów operatora na łamach playmobile.pl i korzystania z elektronicznego biura obsługi klienta - pisze Media2. Jak podsumowuje serwis Media2 - problem dotyczył osób, które przeniosły swój numer od innych operatorów. Przez ponad miesiąc nie mogli oni korzystać z usługi, która jest objęta abonamentem lub w tzw. kwocie doładowania. W praktyce oznaczało to brak dostępu dla takich klientów do bezpłatnego billingu. Nie wiadomo jak operator zrekompensuje użytkownikom brak usługi przez ponad miesiąc. Źródło: PasjaGSM.pl
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “e-BOK Play dostępny dla wszystkich”

  1. Dodajcie do liczby uzytkownikow Playa 5 000.

    Link: http://play.onet.pl/starter30.html

  2. biotyt napisał:

    He, ja właśnie się zarejestrowałem na tym Play Onet, ale sądzę, że nie zmieściłem się w 5 tyś, bo na pewno starter zeszły jak świeże bułeczki.

  3. poobno bylo nawet wiecej tych starterow, wiec warto bylo proboac. reklama dziala:)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.