BlogPlay.eu

Szukasz pracy? Ta oferta jest dla Ciebie

04.19.2007 16:01:55 · Opublikowano w PLAY news
Wielu z Was z pewnością myślało o pracy w szeregach nowego operatora. Teraz jest to możliwe. Na stronie www.arvato.pl możecie znaleźć kilka ofert pracy, np. Pracownik CC ds. obsługi klienta polskojęzycznego. Wymagania to między innymi: - sprawna obsługa telefonu komórkowego (profilowanie ustawień/wysyłanie i odbieranie SMS/MMS/e-mail, itp.) Propozycje te związane są rozbudową Call Center operatora. Nowe centrum miałoby być usytuowane w Szczecinie.
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Szukasz pracy? Ta oferta jest dla Ciebie”

  1. no i dobrze niech sobie ludki pracują 😀

  2. W newsletterze biura karier mojej uczelnie znalazłam ogłoszenie, że do Empiku poszukiwali ludzi z wiedza na temat multimediów i GSM. Nie było podane w jakim celu, ale jak myślicie, o co mogło chodzić??? 😛

  3. po to aby wciskac cos na stoiskach gdzie same telefony sprzedaja…?

  4. na stronie P4 sa przeciez oferty pracy bezposredni w PLAY, statnio oglosili nabor na praktyki studencki wiec mozna cos dla siebie znalezc. oczywiscie tam juz nie wystarczy tylko “sprawna obsluga telefonu komorkowego” ;P

  5. moja koleżanka wysyłała zgłoszenie na te oferty ze strony p4, odpowiedzieli jej po miesiącu dopiero, ale już jest popierwsze rozmowie i bardzo zadowolona z tego co opowiadała.
    w sumie praca u nich do ogromna szansa, duża rozwijająca dopiero firma telekomunikacyjna ze sporym kapitałem..

  6. Ciekawe jakie stawki mają za prace w CC…Polskie czy Islandzkie 😉

  7. @endriu – ponoc play placi lepiej, niz inni operatorzy 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.