BlogPlay.eu

Torba warta 2000 zł

03.29.2007 10:40:36 · Opublikowano w PLAY news
Witaj " BXL "! Miło, że napisałeś:) Telefon wraz z wszelkimi akcesoriami, torbą, podpisaną umowę ( wszystko, co otrzymałeś od Nadchodzi4) możesz zwrócić w naszych punktach, które mieszczą się pod adresami: Złote Tarasy, ul. Złota 59, Pl. Trzech Krzyży 18 w Warszawie. Cieszę się, że byłeś z nami od początku:) Pozdrawiam serdecznie, Joasia Obsługa Klienta Play.
Źródło:

53 komentarze dla wpisu “Torba warta 2000 zł”

  1. hm w umowie chyba nie bylo zaznaczone, ze bedziesz placil za kwote na minusie… ale im predzej skorzystasz z oferty tymchyba lepiej, bo chyba tylko do ktoregos kwietnia jak sie do nich przeniesiesz sumuja Ci minuty z kwietnia i daja tyle samo gratis w maju… dobrze mowie?

  2. peg do 7 kwietnia, a jeśli o tą torbę to tanią sensację robić, babeczce się popiepszyło i tyle, a kara 2000 zł do tyczy samego telefonu bez akcesorii, za zgubienie ich czy nie oddanie są inne konsekwencje, możliwe, że też pieniężne ale na pewno nie 2000zł

  3. Czy po zadeklarwaniu zwrotu telefonu testowego nie zaproponowali jakies lepszej oferty (od tej standard tys. minut) ?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.