BlogPlay.eu

13 komentarze dla wpisu “Doładowania Play Karty online”

 1. Mam takie pytanko co do zestawu startowego. Jest on na 30 dni wychodzacych, a ile przychodzacych?

 2. @Domel, 30 dni wychodzące, 120 dni przychodzące (po okresie 30 dni wychodzących można odbierać jeszcze przez 90 dni).

 3. A jak to jest np z doladowaniem za 30 zl? 30 dni mam wychodzace 90 przychodzace? Czy 30 dni wychodzace i 120 przychodzace?

 4. @Domel, 30 dni wychodzące, 120 dni przychodzące (po okresie 30 dni wychodzących można odbierać jeszcze przez 90 dni). Identycznie jak w przypadku nowego startera.

 5. Juz doczytalem “b. Okres ważności połączeń przychodzących oznacza liczbę dni kalendarzowych, liczonych od ostatniego
  Doładowania o danej wartości,w ciągu których Użytkownik może Doładować konto, odbierać połączenia,…”

 6. Inspiron napisał:

  Przy zakupie starterka za 30PLN Domel, masz 30 dni na połączenia wychodzące i 180 dni na połączenia przychodzące. Tak mi pokazało po zalogowaniu się do PLAY’a. Pozdrawiam.

 7. witam, podsyłam link dla tych co mają umowę w erze … może im się przyda http://telepolis.pl/news.php?id=7877
  pozdr (sory że nie na temat)

 8. Ja może troszkę z “innej beczki”.Zadzwonili do mnie jako do testera z pytaniem o podpisanie umowy abonenckiej.Kilka spostrzeżeń.Zatem: 1000 minut w sieci które dostaje dodatkowo dotyczy TYLKO rozmów – smsy, mmsy, internet – leci już z abonamentu.Co najważniejsze – jako tester NIE MOGE przenieść numeru do PLAY! Przenoszenie numerów dotyczy wyłącznie nowych abonentów.Przyznaje, że to dość duże i niemiłe zaskoczenie

 9. hmm.. mnie przed chwilą Pani na infolinii, że z przenoszeniem numeru nie ma żadnego problemu..

 10. ..a jednak.. po zadzwonieniu i zapytaniu dokładnie o tą kwestię, okazało się, że nie mogę przenieść numeru jeżeli chcę skorzystać z oferty dla testerów.

 11. Ten link http://www.blue.pl/ jest powiązany z jakimś programem partnerskim ;p Lepiej wpisywać normalnie w przeglądarkę 😉

 12. no czyli jest juz jak naladowac telefon.
  swoja droga dosc szybko im to poszlo.

  30 dni wychodzące, 120 dni przychodzące (po okresie 30 dni wychodzących można odbierać jeszcze przez 90 dni).

  – czyli tak jak w innych sieciach. nie jest zle 🙂

 13. Bardzo dobrze, że istnieje tyle możliwości doładowania konta!!Widze, też że nie jest to zbyt skomplikowane i długotrwałe..Chwali sie. Play to potrafi zadbać o klientów. Można naładować sobie konto bez ruszana sie z domu!Super sprawa!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.