BlogPlay.euJak powstają wysepki PLAY

03.11.2007 14:41:41 · Opublikowano w PLAY news
Przygotowania do startu PLAY idą pełną parą. Oto zdjęcia przedstawiające działania przy wysepce PLAY w Media Markt w Warszawie: 120 120 Za zdjęcia dziękuję użytkownikowi spiro
Źródło:

56 komentarze dla wpisu “Jak powstają wysepki PLAY”

  1. nyczaj100 napisał:

    A czy rozmowy do MVNO korzystających z Plusa (mBank mobile, ale ma przybyć jeszcze kilka) będą traktowane jako połączenia wewnątrz sieci, skoro tak mają być traktowane połączenia do Plusa i Samych Swoich?

  2. Z tego co się dowiedziałem od znajomego mi pracownika to stoisko ma być gotowe tak gdzieś przed 20 o 20 coś takiego ale nie obiecuje, że wystawią już ulotki i ceny ale ponoć telefony będą za gablotami w sumie zapęte wszystko na ostatni guzik … a do tej weryfikacji to napewno nie będą sprawdzali klientów u innych operatorów =D 😉 Pozdrawiam

  3. Wciąż zastanawiam się nad identyfikacją wizualną nowego operatora. Czy to tylko mi nie podoba się glut w biało-fioletowe paski?

  4. eeee mi tam calkiem sie podoba. Lepszy fiolet niz zielen. Tak kolorowo na miescie dzieki P4 kto woli play 🙂

  5. pRACE… JESZCZE BęDZIE FAJNIE… A KOLORY PRZYCIąGAJą MNIE…

  6. Przyznam, że identyfikacja wizualna w realu przedstawia się o wiele lepiej niż w necie i materiałach elektronicznych. Jakoś nie pasuje mi ten fiolet. A stoiska, pewnie ze względu na dominację bieli, są dosć ładne.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.