BlogPlay.euNowe opcje na blogu

03.07.2007 19:41:07 · Opublikowano w inne
Troszkę ogłoszeń parafialnych: W dniu dzisiejszym do Waszej dyspozycji został oddany system wiki PLAY oparty na popularnej Wikipedii. Dzięki temu będziemy mogli zawrzeć w jednym miejscu wszelkie informacje na temat 4 operatora PLAY. W najbliższym czasie udostępnię również mapę na której będzie można zaznaczać odkryty zasięg UMTS. Kolejna sprawą wartą poruszenia jest forum dyskusyjne www.nadchodzi4.info posiadające na chwilę obecną 361 użytkowników oraz 2923 postów. Stan ten codziennie ulega zmianie, dlatego w związku z Waszym zapotrzebowaniem forum uległo reorganizacji. Dodano nowe działy np. Kącik pracowników gdzie po weryfikacji pracownicy PLAY mogą toczyć dyskusję na różne tematy. Dzięki tym zabiegom będziemy gotowi na start 4 operatora który jest przewidziany na 15 lub 16 marca ( różne źródła podają inaczej). Myślę, że powyższe zmiany przypadną Wam do gusty i centrum PLAY będzie się rozwijało tak jak ma to miejsce teraz :)
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Nowe opcje na blogu”

  1. a dlaczego zniknal dzial Testty P4 na forum???

  2. nie zniknal 🙂 zostal przesuniety troche nizej 🙂

  3. Milo z czyjejs (twojej?) strony ze podjal sie zebrania wszytskich info o Play. Chociaz na Nadchodzi4.com jest juz sporo pytan i odpowiedzi. Czy na tej ala Wiki bedzie sie mozna dowiedziec wiecej?

  4. nadchodzi4.com jest oficjalnym serwise a my prowadzimy nie oficjalny wiec troche roznicy jest, z czasem bedzie a naszym wiki duzo informacji 🙂

  5. kurcze nieźle sie wszystko rozrasta! przynajmniej bedzie wiadomo gdzie o cos pytać :)dobry pomysl

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.