BlogPlay.euNowy rzecznik prasowy PLAY

02.26.2007 13:58:57 · Opublikowano w PLAY news
Marcin Gruszka zastąpi Magdę Sawicką na stanowisku rzecznika prasowego nowej sieci PLAY - podaje tygodnik Teleinfo. Od 1 marca Marcin Gruszka, dotychczas specjalista ds. PR w Orange, rozpocznie pracę w Project4 jako rzecznik prasowy. Marcin Gruszka pracuje w public relations od kilku lat. Z branżą telekomunikacyjną związany jest od 2001 roku, początkowo w spółce NOM, potem w Tel-Energo, a po połączeniu z Telbankiem w Exatelu. Od ponad roku pracował w PTK Centertel. Źródło: fkn.pl
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Nowy rzecznik prasowy PLAY”

  1. To kto pelni w tej chwili funkcje rzecznika? Ja juz sie pogubilem. Kilka dni temu w BOK mowili, ze nie ma rzecznika i rozpisali konkurs na nowego, a dzis twierdzili, ze to wciaz Pani Sawicka.

  2. Do konca marca p.Sawiska jest formalnie rzecznikiem prasowym.. tyle, ze przebywa na urlopie. Wiekszosc jej obowiazkow przejal dzial PR.
    PS. @DDLUK – mowilem, ze zmiany beda na lepsze 🙂

  3. Wszystko ok! 😉 A kiedy start? 🙂

  4. @United, to kiedy nowy rzecznik zacznie pracowac? Ty napisales, ze do konca marca bedzie wciaz p. Sawicka, a w newsie jest, ze od poczatku miesiaca zastapi Ja p. Gruszka.

  5. United napisał:

    Nowy rzecznik zacznie pracowac od 5 marca. Widac czwartek i piatek beda bez rzecznika 🙂 Poza tym.. no mozliwosci jest kilka. Pan Marcin G. moze byc zatrudniony od 1 marca, albe dopiero od 5 zaczac pelnic swoja funkcje.. zreszta przewaznie jest tak, ze wszystko zaczyna sie od poniedzialku ;)..szczegolnie praca. Start sieci za to w piatek.. przed weekendem, zeby zyskac jeszcze dwa dni. ZAZNACZAM! To tylko domysl 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.