BlogPlay.eu7 komentarze dla wpisu “Filmik ze szkolenia nadchodzi4: trzeci tydzień”

 1. Podobała mi się wypowiedź drugiej dziewczyny. Powiedziała coś w stylu: “Czemu tu jestem? A kto by nie chciał mieć 150 zł na rozmowy i korzystanie z Internetu?”. Fajna naturalna wypowiedź. Wiadomo, że wiele osób zgłosiło się do testów tylko dlatego, że dostaną coś za darmo.

 2. greenfrog napisał:

  najlepsze, jest to , że rzeczywiście dają 150 zł na rozmowy plus 249,99 salda ujemnego, po czym blokują koma ;(

 3. Gregory napisał:

  @greenfrog: A skąd masz takie informacje? Czyżby z autopsji? 😀 Ja w tym miesiącu mam już -30 zł, a ostatnie doładowanie przy koncie -7 zł to było całe 3,50 zł 😀 Jak mi facet powiedział jaką kasę mi doda to parsknąłem śmiechem, chwile poźniej on zrobił to samo. Nie udało mi się od niego wyciągnąć jak bardzo mogę przegiąć z tym ujemnym kontem i stąd moja ciekawość 🙂

 4. BIOTYT, to moja zona 😉 mowila mi ze ja nageywaja, ale nie wiedzialem ze bedzie na filmie 😉

  pozdrawiam!

 5. Ale refleks… Film jest z 30 stycznia 2007 i był już wielokrotnie omawiany i linkowany na wielu forach…

 6. hiron555 napisał:

  ja juz mam 90 zl na minusie i nie wylaczyli 🙂

 7. Jeżeli Paul wylądowałby drugą tutką kilkadziesiąt minut po Tusku, a cała kolnuma przyjechałaby na miejsce, to rola schodkf3w z daszkiem miałaby sens – ukrycie faktu, że tym samolotem Tusk nie leciał. Wiem, że brzmi wariacko. Muszę się z tym przespać:)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.