BlogPlay.euSpamowanie dzięki P4 :) – rekompensata

02.15.2007 19:20:43 · Opublikowano w PLAY news

Z informacji do jakich udało mi się dotrzeć wynika, iż PLAY w ramach przeprosin za problemy ze spamem dodawał użytkownikom pakiet 30zł na wszystkie usługi. Do testerów którzy zgłosili w/w problem na następny dzień dzwonili konsultanci z przeprosinami oraz informowali o przyznaniu pakietu 30zł. Czas pokaże czy PLAY będzie tak samo dbał o użytkowników po zakończeniu testów, miejmy nadzieje.

Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Spamowanie dzięki P4 :) – rekompensata”

  1. Byłoby miło, gdyby poza pustymi słowami dawali jakieś pakiety ( choćby multimedialne , na które zawsze najbardziej szkoda pieniędzy )

  2. wojarosz napisał:

    A na co Ci szkoda pieniedzy, ja te 150 zł wykorzystuje w tydzień – dzwonie do Ok i dostaje ponowne doładowanie o kwótę wykorzystaną na multimedia – w moim przypadku w całosci.

  3. to co powiedziec na infolini zeby dali mi te pieniadze:]?

  4. plusik napisał:

    Nie wiem dokłądnie, moi znajomi po prostu to zgłosili i na nastepny dzień Pani dzowniła i przerpaszała oraz dodawąła pakiet 30zł 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.