BlogPlay.eu

Empik & play ??

02.06.2007 21:53:32 · Opublikowano w PLAY news

Z anonimowych źródeł otrzymałem informację, iż play będzie w jakiś sposób połączony z salonami Empik. Niestety nie wiem na jakie zasadzie współpraca ta będzie wyglądać. Czy będzie to sprzedaż tylko zestawów pre-paid czy również innych ofert. Myślę, że czas pokaże co z tego wyniknie. Dodam tylko, że nie jest to w żaden sposób potwierdzona czy oficjalna informacja.

Aktualizacja:Otrzymałem potwierdzenie powyższej wiadomości. Okazuje się, iż w najbliższym czasie to jest 12 lutego zostaną otwarte oddzielne stanowiska z ofertą play w salonach Empik. Wiem to od osoby która została przyjęta do pracy na takowe stanowisko. Pracodawca zastrzegł jednak, że termin może ulec jeszcze zmiania, a całkowice ma to ruszyć w kwietniu :)
Źródło:

13 komentarze dla wpisu “Empik & play ??”

 1. Szukają dobrych i znanych wśród młodych ludzi punktów sprzedaży dla swoich usług. Lepsze i łatwiejsze to, niż otwieranie od podstaw nowych, firmowych salonów.

 2. przemko83 napisał:

  Jestem ciekaw czy dostał ktoś telefon do testowania a mieszka w ALeksandrowie Łódzkim lub okolicach lodzi. Bo ja zostałem wybrany pojechałem do Warszawy i dostałem motorole.

 3. przemko83: mozesz napisac cos konkretniej?? tzn czy podales swoj adres, jakis adres z wawy?? czy sie ktos pytal, czemu nie jestem z wawy?? itp

 4. jezeli nie jestes zameldowany w w-wie to tel nie dostaniesz proste

 5. eryk: Tak? A mnie wlaśnie wydawało się, że adres zameldowania w dowodzie osobistym może różnić się od korespondencyjnego (podanego przy rejestracji) i w rezultacie wcale nie musi być warszawski… To jak w końcu jest naprawdę? ddluk, masz sprawdzone informacje na ten temat? Testerzy P4, czy ktoś z was był w podobnej sytuacji? Przecież wiele osób pracuje / studiuje w Warszawie i mieszka tutaj nie będąc na stałe zameldowanym, a z tego co zauważyłem sporo z nich bierze udział w testach, jak się więc dostali?

 6. Gregory napisał:

  Wcale nie trzeba być zameldowanym w obszarze testowania sieci. Ja jestem zameldowany w Raciborzu (woj. śląskie), a od 4 lat mieszkam bez meldunku (nawet czasowego w Trójmieście). Podczas wypełniania ankiety należało wpisać adres zamieszkania, a u mnie jest to Gdynia. Nawet US wie, że tutaj mieszkam i nie robi przeszków mimo braku meldunku, więc dlaczego P4/Play miałby się czepiać… 🙂

 7. Emilllio napisał:

  Fajowo!
  Uwielbiam empik. Moge tam siedziec godzinami!

 8. Witam.
  Z moich informacji wynika, że oprócz empiku dołączy jeszcze “Media Markt” 😉

 9. Co znaczy określenie “całkowity start ” ?

 10. HirOn555 napisał:

  W CENTRUM HANDLOWYM ZŁOTE TARASY BĘDZIE OSOBNY PUNKT “PLAY” NIE POŁĄCZONY Z EMPIKIEM

 11. A ja zmienię temat..własnie napisali do mnie z nadchodzi4

  Witamy serdecznie,

  Gratulujemy wygranej w konkursie!

  Zapraszamy Cię na piątkową imprezę (9 lutego 2007) do Piekarni w Warszawie, przy ul. Młocińskiej 11

  Twoje nazwisko zostało wpisane na listę gości. Możesz przyprowadzić 4 znajomych.

  Zapewniamy dobrą zabawę – nie możesz tego przegapić!

  Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!

 12. jeszcze orlenu brakuje. Mysla ze cala polska naraz sie zuci na karty play :D:D

 13. USługi Playa bedzie można kupić w Emikach, Saturnach,Media Markt, Germanosach. Będa reklamować się razem z markami takimi jak: MTV, Apple-IPod,SonyBMG, Nokia, Sony Ericsson.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.