BlogPlay.eu

Komunikat prasowy P4 w sprawie zmiany nazwy.

02.05.2007 10:45:22 · Opublikowano w PLAY news

PLAY – ZUPEŁNIE NOWE SPOJRZENIE NA TELEFONIĘ KOMÓRKOWĄ

Warszawa, 2 lutego 2007r.
Firma P4 – nowy innowacyjny operator telefonii komórkowej– ogłosił dzisiaj swoją nową markę – PLAY. Tak będzie brzmiała nowa nazwa sieci oraz marka, która w I kwartale 2007r. zostanie wprowadzona na rynek.

Jacek Hensler, Chief Marketing Officer w firmie P4 Sp. z o.o. powiedział „Nie będziemy zwykłym operatorem dającym jedynie rozmowy i sms-y. Po raz pierwszy pokażemy i umożliwimy ludziom pełne wykorzystanie telefonu poprzez dostęp do najświeższych informacji, telewizji, muzyki, blogów, czatów i wszystkich zasobów Internetu”.

PLAY to prawdziwe centrum rozrywki i informacji, które użytkownik ma zawsze przy sobie. Komórka w sieci PLAY stanie się centrum rozrywki, informacji, zabawy i pełnego kontaktu z przyjaciółmi i znajomymi. Przez komórkę w sieci PLAY użytkownicy mogą blogować, czatować, sprawdzać newsy, oglądać zdjęcia i video, słuchać muzyki.

Wszystkie telefony PLAY będą prawdziwymi kombajnami multimedialnymi – setki zdjęć, godziny muzyki, aparat cyfrowy i kamera, szybki dostęp do internetu, videorozmowy, telewizja mobilna.

Dzięki współpracy z partnerami, takimi jak Onet, pozwolimy na korzystanie w pełni przez komórkę z prawdziwie interaktywnych i multimedialnych serwisów.

Źródło: komunikat prasowy P4

Źródło:

12 komentarze dla wpisu “Komunikat prasowy P4 w sprawie zmiany nazwy.”

 1. Supersamiec napisał:

  Kurczę, mam nadzieję że to tylko marka dla prepaidu a poza tym planują coś rozsądniejszego. Raczej ciężko by mi było zamienić Plusa na Playa. To brzmi “prawie jak” Heyah 😉

 2. bo zapewne wlasnie tak ma brzmiec

 3. ymp ma racje, oficjalna nazwa czwartego operatora brzmi play 🙂

 4. Oby te wszystkie telefony, które to mają być takimi kombajnami różniły się znacznie od Samsunga Z370, bo jakoś nie widzę w nimm kombajnu.

 5. a ja mam pytanie takie -skoto PLAY ruszyc ma w I kwartale ( czyli najpozniej do marca) to kiedy bedziemy musieli zwracac telefony? czy jest juz ustalony termin zakonczenia testow?

 6. @ollja.. Chyba nie czytales umowy, ktora podpisales… Testy wg. umow koncza sie w kwietniu.. tzn z koncem kwietnia 🙂

 7. Nie wiem co takiego innowacyjnego jest w wymienionych technologiach, skoro każdy z obecnych operatorów już to oferuje. Poza tym ludzie chcą tanio gadać i smsować. Reszta to dodatek i szczerze wątpię, że to się zmieni.

 8. Hiron555 napisał:

  “Durex Play is OK”

 9. Supersamiec napisał:

  @ddluk
  wiem, “Playa” to był biernik 🙂

 10. DDLUK..zapytaj szpiegów czy po testach bedzie mozna wymiec sajsunga na cos innego??

 11. Dopisuję się do prośby irys’a….:D
  A jeżeli nic z tego to może nie będzie aż takiej przepaści między ofertami dla nas testerów a nowymi klientami.
  Może prościej będize zrezygnować i nabyć na normalnych warunkach motkę…

 12. Mysle,ze dla testerow beda zaproponowane jakies korzystne warunki przystapienia do sieci,w sumie to musza byc na tyle przekonujace,zeby pozostac z nimi:).Dowiemy sie wszystkiego w kwietniu.Ja jestem optymistka:)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.