BlogPlay.eu

Video poczta

02.01.2007 21:34:13 · Opublikowano w inne, PLAY news

W dniu dzisiejszym P4 urochomiło usługę video poczty. Narazie testowo - jedynie da się dodzwonić na numer 790-200-200 i po podaniu numer telefonu osoby testującej P4 usłyszymy komunikat o braku dostępu do danych i prośbie o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta. Taka sama sytuacja występuje gdy dzwonimy do osoby testującej a ta nas odrzuci bądź będzie poza zasięgiem. Poniżej zamieszczam parę screenów.

video1
video2
video3
video4

Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Video poczta”

  1. pierwszy ! hahah nie no zartuje.

    wreszcie jakas innowacja

  2. No innowacja:) Ale jeszcze chyba zamierzaja wprowadzić połaczenie video z konsultantem. Ale nie jestem pewien

  3. greenfrog napisał:

    dziś dzwoniłem z videorozmową na pocztę P4 o 14.25 i mnie rozłączyło, przed chwilą powtórzyłem i nadal wideopoczta nie działa ;-( BTW. nie rób błędów ortograficznych, jeśli nie wiesz jak co się pisze korzystaj ze słowników!!!

  4. Fajmy pomysl-uruchomienie video poczty.Mam nadzieje,ze problemy niedlugo znikna i bedzie mozna korzystac z tej uslugi.

  5. Słyszeliście ? Marka P4 to PLAY4

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.