BlogPlay.eusmsc czyli sposób na darmowe smsy dla testerów

01.17.2007 22:30:13 · Opublikowano w PLAY news

Na początek definicja smsc wg. wikipedii:
"Centrum SMS - (ang. Short Message Service Center, SMSC) centrum zarządzające wiadomościami SMS. Pośredniczy pomiędzy abonentami przy przesyłaniu wiadomości SMS. Żeby wysłać wiadomość SMS z telefonu komórkowego, należy w ustawieniach telefonu wpisać numer SMSC."

Każdy operator posiada swoje własne smsc i to właśnie dzięki niemu możemy wysyłać codziennie nasze smsy :) Jednak pewnie zastanawialiście się co się stanie jak zmienimy centrum sms w telefonie na jakieś inne powiedzmy innego operatora. Zazwyczaj nie przynosiło to żadnych rezultatów i nie można było wysłać smsa, jednak dzisiaj dzięki p4 wygląda to inaczej ;P Po wpisaniu numeru smsc: +5253309904 możemy wysyłać smsy podczas testów zupełnie za darmo. Nie są one w żaden sposób zliczane. Jest to więc sposób na powiększenie sobie swojego limitu 150 zł . Niestety nie mogę Was zapewnić czy ten sposób zadziała jeszcze dzisiaj wieczorem czy już nie, jednak warto spróbować. Przy okazji chciałbym dodać informację, iż nie biorę odpowiedzialności za wszelkie sposoby użycia tego centrum smsc. Poniżej kilka obrazków przedstawiający fakt przesłania smsa:

edit:// Czasem może wyświetlić Wam się "błąd wysyłania wiadomości." . Jednak pomimo tego wiadomość zostaje dostarczona. edit2://Dodam tylko, że smsy trzeba wysyłać w formacie międzynarodowym czyli dodając +48 i dopiero potem numer.

a_m

b_m
c_m
d_m

Źródło:

61 komentarze dla wpisu “smsc czyli sposób na darmowe smsy dla testerów”

 1. hehe 😛 no muszą być 🙂 nie ma innego wyjścia :p bo ja też odbieram 😛

 2. heh..może zrobią niespodziankę i druga tura to będą motki….dobra nie zachowujmy się jak sępy wszakże mamy testować “usługi” i sieć…;P hahaha
  Jutro wyjątkowy dzień bo my się zjawiamy po fony więc cośmusząszykowaćspecjalnego 🙂
  pozdr

 3. dokladnie. jutro zbyt dużo ważnych osób idzie po telefony 😉

 4. enigma_pl napisał:

  napewno ktoś ma samsungi Z230 i Z400, bo w innym wypadku tych telefonów nie było by na liście wyboru telefonu przu ściągania plików ze strony P4 😉

 5. nie wiem czemu eksytujecie sie ta motka:/ Ja osobiscie nawet jakbym mial mozliwosc wyboru miedzy aparatami bralbym w ciemno samsunga,V3 mam juz ponad 2 lata wiec moze dlatego jestem do motoroli zrazony:)

 6. no fakt motka V3 pierwsza może lipna i soft nieciekawy ale wiesz o czym mówisz??…V3Maxx..:D
  nie pogardziłbym
  nie wiem za jaką kasę ona będzie
  ale jak dostanę do testów to na bank wykupię…:D
  samsung ok…ale motka na prawdę ma nowy wyświetlacz którego w żadnej wcześniejszej motce nie znajdziesz i dotykowe klawisze sterujące odtwarzaczem..to tyle z bajerów no i HSDPA a reszta to super ekstra dodatkowe “dane techniczne”

 7. Wiem jedno , ze swojego samsunga jestem zadowolony i tez bede chcial go wykupic 😀

 8. ja jutro ide o 12 w-wa tez modle sie o motke 😉
  ale zobaczymy…

 9. Spadam po telefonik 🙂 mam nadzieję, że motki będą dzisiaj rozdawali 🙂

 10. no i dupa, mam samsunga;(

  motki maja ponoc byc dopiero za dwa tygodnie albo wcale…

 11. Czesc:)
  Kto jedzie jutro (tj. czwartek 25.01.07) na 12 do Coco w Gdynii ??? 😀

  [email protected]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.