BlogPlay.euSMS – problemy

01.17.2007 20:47:26 · Opublikowano w PLAY news

W dniu dzisiejszym został zauważony problem z dostarczaniem smsów do mbank mobile. Przy wysłaniu wyskakuje błąd i sms nie zostaje wysłany. Do ruchu krajowego jest używane centrum P4 (+48790998250), zaś do międzynarodowego używane są inne centra SMS, przez to często występują przekłamania w godzinach nadania smsa. Błąd widnieje również w raportach podczas wysyłania smsa do sieci zagranicznych, w numerze dostarczonym jest doklejany zbędny prefix: +3204 (raport wysyłania na numer +4412345 wygląda następująco +3204412345). Chciałbym podziękować użytkownikom morieris i mermi za pomoc w przygotowaniu tej notki.


sms_m

(większa fotka po kliknięciu)

Źródło:

4 komentarze dla wpisu “SMS – problemy”

  1. uzytkownikOM… nie pierwszy taki blad tutaj

  2. A i nie wysylajcie smsow ani mmsow na numery, ktore sie przeniosly do innej sieci. Przynajmniej do konca stycznia nie bedzie to mozliwe. Na razie trwaja prace konfiguracyjne.

  3. no wlasnie… nie dziala wysylanie na nr przeniesione z orange do ery…. a ja pisalem jak glupi 😛

  4. island oak…

    shit-happens 2713082 homepage of island oak…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.