BlogPlay.eu

nadajniki p4

12.16.2006 13:41:14 · Opublikowano w PLAY news
Niektorzy mówia, ze google prawdę Ci powie. I chyba maja racje, tak sie stalo i tym razem :) Sprawa dotyczy nadajników p4. Otoz jak wiadomo kilka z nich stoi Warszawie i trójmieście, dodatkowych kilka stawiają lub tez stoją w Katowicach i Białymstoku. Jednak nie spodziewałem się, że w moim mieście będzie nadajnik nowego operatora i to tak szybko. Jak donosi strona urzędu miasta Gliwice, p4 złożyło pozwolenie na budowę nadajnika bts: "Zgodnie z art. 19 i art. 53 w związku z art. 46 i art. 46a ust.1 Ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tekst jednolity Dz. U. Nr 129 z 2006 r., poz. 902) Prezydent Miasta Gliwice informuje, że w publicznie dostępnym wykazie został wpisany wniosek wraz z raportem o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia: Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej nr GZB0178_D przy ul. Toszeckiej 164 w Gliwicach, na działce nr ewid. nr 20, obręb Przysłówka Las." (www.um.gliwice.pl) Jak dla mnie jest do bardzo dobra informacja ,gdyz byc moze bede mogl sie niedlugo cieszyc zasiegiem 3g operatora p4 w Gliwicach :P jesli macie jakies informacje o bts'ach w waszym miescie albo np. ich zdjecia, piszcie, napewno zamieszcze ta informacje na blogu wraz z informacja od kogo ja dostalem. //Sprostowanie: Jak donosi westi w Szczecinie również p4 składa wnioski na budowe nadajników. I oczywiscie po przeczytaniu postu Fachowca, chcialbym powiedziec, ze sa to oczywiscie zgody na pozwolenie i moze troche potrwac zanim taka zgode sie uzyska: "Przypominam tylko, że średni czas w jaki P4 może otrzymać zgodę na budowę to około 6 miesięcy (jeżeli nie będzie protestów, jeżeli będą sprawa może odwlekać się miesiącami), potem trzeba jeszcze nodeB wybudować a to też potrwa, ..." Troche za wczesnie zacząłem się cieszyć, sorki za błąd.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “nadajniki p4”

 1. Skąd pewność, że to p4?

 2. proszę o to link do mego miasta! to jest dop. ilość stawianych stacji!
  http://bip.um.szczecin.pl/showpage?chapter=11369 , następny link
  http://bip.um.szczecin.pl/showpage?chapter=11115, pozdrawiam .W szczecinie tych nadajników będzie npr.bardzo dużo!pozdrawiam ciepło

 3. Napisalem maila do P4:
  “Witam

  Chciałbym się dowiedziec, czy jeśli po wypełnieniu ankiety dzwonila do mnie przemila pani i zadala “kilka dodatkowych pytan” oznacza to, ze otrzymam poczta login i zostane testerem?
  Jesli tak to czy list bedzie w postaci tradycyjnej czy mailowej?

  Bede wdzieczny za odpowiedz,
  Pozdrawiam”

  lecz powiedziec o odpowiedzi, ze byla zdawkowa to malo:
  “Witaj

  Jeśli zostałeś wybrany to poinformujemy Cię o tym listownie. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

  pozdrawiamy
  Zespół nadchodzi4”

 4. Informacja jest niepełna stad pewnie pierwszy komentarz:

  http://www.um.gliwice.pl/bip/index.php?id=8606/1&i=5839

  Przypominam tylko, że średni czas w jaki P4 może otrzymać zgodę na budowę to około 6 miesięcy (jeżeli nie będzie protestów, jeżeli będą sprawa może odwlekać się miesiącami), potem trzeba jeszcze nodeB wybudować a to też potrwa, więc optymizm autora bloga i użycie słowa “niedługo” jest raczej na wyrost.

 5. A tutaj pełen spis 75 planowanych obecnie stacji bazowych sieci P4 na terenie Krakowa i województwa małopolskiego wraz z dokładnymi lokalizacjami (na podstawie złożonych dotychczas wniosków w odpowiednich urzędach):

  http://malopolska.btsearch.org/p4_spis.php?sort=Miejscowosc

  Oraz mapki rozmieszczenia stacji:

  http://malopolska.btsearch.org/p4_mapki.php

 6. dzięki za informacje o nadajnikach, w weekend zamieszcze pełny rozpis nadajników planowanych i już stojących w Polsce

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.