BlogPlay.euodwiedziny

12.11.2006 16:54:21 · Opublikowano w inne
Przydalo by sie napisac kolejnego news'a jednak w tej chwili za bardzo nie ma co pisac. Dalej wybierane sa osoby tylko z Warszawy i trójmiasta, oczekuje na odpowiedz od p4 w zwiazku z tym i zobaczymy co sie bedzie dzialo. Przed chwila przegladalem sieci z ktorych odwiedzano mojego bloga, ciekawie to wyglada, gdyz mozna tam znalesc miedzy innymi: Netia Mobile sp. z o.o. Nokia Corporation Moze to tylko nazwy sieci a moze czyta ten blog ktos z Netii( ktora ma 30% udziałów w p4) :P mam taka cicha nadzieje, bo chcialbym zostac wybrany do tych testow.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “odwiedziny”

  1. hej,
    czy już coś więcej wiadomo co dalej po tym jak oddzwonią – na mailu ani w skrzynce pocztowej wciąż nic nie mam…
    Login i pass podobno maja pozwolic przeczytaćjak wygląda umowa… A to mnie interesuje

  2. w najblizszym czasie przyjdzie do Ciebie list z loginem i haslem , zalogujesz i przeczytasz umowe, pozniej pewnie bedzie pozna umowic sie na spotkanie poprzez www, spotkasz sie z nimi, bedzie szkolenie, podpiszesz umowe i dostaniesz telefon do testow

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.